Samsung’un dev bataryalı, bütçe dostu telefonu işte böyle görünecek!

Samsung, bütçe dostu olması beklenen yeni 5G akıllı telefonu için çalışmalarını hızlandırdı. Samsung Galaxy M15 5G olarak adlandırılması beklenen cihazın son olarak render görselleri yayınlandı. Resmi lansmandan önce ortaya çıkan cihaz, su damlası çentik ve üçlü kameraya yer veriyor.

Samsung Galaxy M15 5G render görselleri sızdı

Sektörden sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, son olarak Galaxy M15’in görüntülerini paylaştı. Sızıntıya göre üç farklı renk seçeneğinde sunulacak cihaz, S24 ailesine benzer şekilde dikey olarak konumlandırılmış üçlü kameraya sahip olacak. Ayrıca su damlası çentiğiyle geleceğini de belirtelim.

Daha önce sızan FCC belgelerine göre, Samsung Galaxy M15 5G’de 6000mAh batarya yer alacak. Bu, Hindistan ve Güney Kore’de alınan önceki sertifikalarla da örtüşüyor. FCC listelemesi ayrıca Galaxy M15 5G’nin kutudan 25W hızlı şarj desteğiyle çıkacağını doğruluyor.

6000mAh kapasiteli batarya, Galaxy M15 5G’ye günlük kullanımlarda yeterli olacağını gösteriyor. Öte yandan 25W hızlı şarj desteği sayesinde ise 40-50 dakika arasında tam dolum yapmak da mümkün olacaktır.

Beklenen diğer özellikler arasında 6,5 inç Super AMOLED ekran ve MediaTek Dimensity 6100+ yonga seti yer alıyor. Kamera cephesinde ise 50 Megapiksel birincil sensörün başı çektiği üçlü arka kamera olacağını belirtelim.

Samsung henüz Galaxy M15 5G’yi resmi olarak duyurmamış olsa da, sızıntılarla gündemde kalmaya devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

Görüşlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x